Polega na czuwaniu nad bezpieczeństwem i nietykalności cielesnej osób ochranianych, odparciu bezpośredniego, bezprawnego zamachu na życie i zdrowie osób objętych ochroną.

Kwalifikowani Pracownicy Ochrony Fizycznej działający w dziale ochrony osobistej, to ludzie z ogromnym doświadczeniem w branży, często byli funkcjonariusze służb specjalnych, zdyscyplinowani, reprezentatywni, wysportowani, realizujący zadania z poświęceniem oraz pełnym zaangażowaniem.

Wpisani na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony Fizycznej, przeszkoleni w zakresie metod i sposobów prowadzenia ochrony osobistej oraz posiadający niezbędne doświadczenie, kwalifikacje  i nienaganną opinię.

Każde zlecenie wykonywane jest zgodnie z wymaganiami określonymi w przygotowanym Planie Ochrony po uprzednio przeprowadzonej pełnej analizie zagrożeń.

Pracownicy Ochrony pełnią służbę w garniturach lub ustalonych wcześniej ubiorach adekwatnych do sytuacji lub najbliższego otoczenia, z wykorzystaniem nieoznakowanych pojazdów operacyjnych.

Istnieje również możliwość wykorzystania samochodów luksusowych jakimi dysponujemy, uznanej na całym Świecie marki, według życzenia klienta.