DRAGONPOL SECURITY jest profesjonalną firmą działającą w branży ochrony osób i mienia na podstawie Koncesji Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, której zasięg obejmuje teren całej Rzeczypospolitej Polskiej, opartą wyłącznie na Polskim kapitale.

Obecna struktura firmy ukształtowała się w roku 2007 po długich latach rozwoju oraz w skutek zmian organizacyjnych, oferując swoim klientom kompleksową ofertę w zakresie ochrony osób i mienia.

Dzięki pełnemu profesjonalizmowi, lojalności, rzetelności oraz uczciwości wobec swoich klientów, oferując usługi najwyższej jakości, zarówno z punktu widzenia nabywcy usługi jak i osoby postronnej.

DRAGONPOL SECURITY zyskuje coraz większe zaufanie oraz poparcie w różnych sektorach gospodarki. Skuteczność działania zawdzięcza niekonwencjonalnym metodom dozoru fizycznego, ciągle unowocześnianemu systemowi zabezpieczenia technicznego, a także doskonaleniu i podnoszeniu kwalifikacji zawodowych przez personel na wszystkich szczeblach struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa. Poprzez te czynniki wpływające na współpracę, nasza firma wykazuje się we wszystkich zleceniach, jako wykonawca solidny, pewny, ale i dyskretny oraz godny polecenia.

Wzrost wiedzy u naszych pracowników, ciągłą modernizację systemów wspomagania, personalizacja usług względem potrzeb klienta, gwarantują iż każdy nabywca naszych usług zyskuje profesjonalnie dobraną formę zabezpieczenia dostosowaną do potrzeb ochrony swojego mienia.

Państwa życie i zdrowie oraz mienie powierzone nam do ochrony stawiamy na pierwszym miejscu. Jesteśmy po to, byście z nami czuli się bezpiecznie.